KONST / Litografier / Färglitografi 9109024
nr 910 9024
Färglitografi
M Welin, HC-upplaga, 8/8, signerad. - 97 bm: 58x38
Kondition: löst blad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 september 2014
kl 18:08:28
7/9 19:21:01